top of page

Zestaw: Książka, Torba bawełniana i Kubek

Opis

Fantastyczny zestaw dla miłośników książek i nie tylko! Zestaw zawiera naszą Książkę, Torbę bawełnianą z długim uchem i Kubek z printem, aż palce lizać!

Szczegóły

Torba bawełniana z długim uchem na małe i duże podróże. Niezbędna i poręczna! Materiał: mocna bawełna – wytrzymała i sprawdzona w różnych okolicznościach przyrody. Kolor: uniwersalny kremowy. Elegancja, ale też luz, czyli wszystko, co najlepsze. Nasza torba powstała przy użyciu metody sitodruku, z wykorzystaniem farb ekologicznych. W trosce o głębię koloru nadruku zalecamy, aby prać ją w niskiej temperaturze, w programie do tkanin delikatnych.

Kubek z printem na przeróżne okazje! Spotkania z literaturą i w gronie najbliższych. Dedykowany dzieciom i dorosłym! Na gorące kakao i aromatyczną kawę. Nasz kubek powstał przy użyciu metody sitodruku, z wykorzystaniem farb ekologicznych. Można myć go w zmywarce. Jest odporny na zmieniającą się aurę i gorące napoje. Objętość kubka: 330 ml.

Kupując w naszym sklepie wspierasz promowanie kultury i sztuki w Polsce. Cały przychód ze sprzedaży przeznaczamy na działalność statutową Fundacji Nieco Kultury.

Zamówienia hurtowe: biuro@niecokultury.pl

99 zł

bottom of page