top of page
fffffddd.png

Impresariat

Poznajcie bliźniaki Melę i Miłka! Zaproście do siebie pyszny spektakl dla małych i dużych smakoszy! Dowcipny, błyskotliwy, pełen nieprzewidzianych zwrotów akcji nie tylko dla dzieci, ale i dla rodziców i dziadków, którzy też będą mieli niejeden powód do beztroskiego uśmiechu! Przedstawienie na podstawie książki autorstwa Dawida Chybalskiego to niebanalna historia, pełna gag i dziecięcych pięknych serc!

 

W sobotnie popołudnie, pod nieobecność dziadka Leona, który pojechał na doroczny zjazd mistrzów cukiernictwa, Mela i Miłek bawili się w jego cukierni. Przez chwilę brykali robiąc przy tym wielki hałas. Śmiali się i tańczyli do starych melodii z radia "Pogoda"... Nagle zadzwonił telefon! Ktoś zamówił tort na dzień popularnych imienin... Mela i Miłek postanawiają upiec pyszny tort i sprawić radość dziadkowi Leonowi... Czy wszystko będzie palce lizać?

Dlaczego warto?

Na scenie będzie gwarno, wesoło i oczywiście muzycznie. Młodzi widzowie będą mieli okazję poznać tajniki pracy cukiernika i trudnej sztuki przyrządzania tortu oraz towarzyszyć wszystkim figlom! Urzekająca piękna puenta udowodni, że zawsze warto mówić prawdę, nawet tę najtrudniejszą! Wyjątkowy spektakl familijny dla małych i dużych smakoszy!

 

Rekomendowany wiek Widzów: 4+

Czas trwania spektaklu: 50 min.

Śmieszność: przez żarty do refleksji

Ostrość: bardzo łagodne

Książka na scenie: adaptacja bestsellerowej książki

Wszystkie zainteresowane instytucje kultury, teatry i domy kultury zapraszamy do kontaktu z Impresariatem. 

Zapewniamy niezapomniane wrażenia, plakaty i materiały marketingowe.

 

W celu przesłania szczegółowej wyceny lub pytań dotyczących możliwości prezentacji naszego spektaklu w Państwa mieście prosimy o kontakt.

tyyyyy.png

Napisz do nas

Sluchawka_Palce_Lizac.png
Telefon_Palce_Lizac_edited.png

Fundacja Nieco Kultury

ul. Lindleya 16

02-013 Warszawa

 

bottom of page