top of page
fffffddd.png

Przedstawienie

Poznajcie bliźniaki Melę i Miłka! Wybierzcie się na pyszny spektakl dla małych i dużych smakoszy! Dowcipny, błyskotliwy, pełen nieprzewidzianych zwrotów akcji nie tylko dla dzieci, ale i dla rodziców i dziadków, którzy też będą mieli niejeden powód do beztroskiego uśmiechu! Przedstawienie na podstawie książki autorstwa Dawida Chybalskiego to niebanalna historia, pełna gag i dziecięcych pięknych serc!

 

W sobotnie popołudnie, pod nieobecność dziadka Leona, który pojechał na doroczny zjazd mistrzów cukiernictwa, Mela i Miłek bawili się w jego cukierni. Przez chwilę brykali robiąc przy tym wielki hałas. Śmiali się i tańczyli do starych melodii z radia "Pogoda"... Nagle zadzwonił telefon! Ktoś zamówił tort na dzień popularnych imienin... Mela i Miłek postanawiają upiec pyszny tort i sprawić radość dziadkowi Leonowi... Czy wszystko będzie palce lizać?

 

Na scenie będzie gwarno, wesoło i oczywiście muzycznie. Młodzi widzowie będą mieli okazję poznać tajniki pracy cukiernika i trudnej sztuki przyrządzania tortu oraz towarzyszyć wszystkim figlom! Urzekająca piękna puenta udowodni, że zawsze warto mówić prawdę, nawet tę najtrudniejszą!

 

Rekomendowany wiek Widzów: 6-100 lat

Obsada

Wiktoria Swat
Mela
w tej roli Wiktoria Swat
Dawid Chybalski
Miłek
w tej roli Dawid Chybalski
fffffddd.png

„Miej serce i piecz z sercem!” 

 

Jednego dnia może dojść do wielu katastrof! Na przykład można nie posłuchać dziadka i odebrać telefon. Dopiero po chwili dzieci zdały sobie sprawę co zrobiły, ale nie chciały się poddać i z miejsca zabrały się za pracę… Po przeszukaniu szuflad rodzeństwo znalazło zeszyt dziadka z przepisem na wyśmienity tort z wiśniami i to właśnie on – wybuchowy deser będzie głównym bohaterem spektaklu!

Taki tort to prawdziwe wyzwanie, szczególnie jeśli nie potrafi się jeszcze za dobrze czytać i zamiast proszku do pieczenia wsypuje się ten do prania, a zamiast szczypty soli dodaje całą szklankę…

Niebanalna historia, pełna gag i dziecięcych pięknych serc! Urzekająca piękna puenta, udowodni, że zawsze warto mówić prawdę, nawet tę najtrudniejszą. Finał okazuje się bardzo zaskakujący i napawający optymizmem!

Zdjęcia